Copyright 2015 Tuti.lt

Patarimas: Kaip susirasti antrąją pusę

Skelbimas - vieta yra skirta trumpai, bet aiškiai apibūdinti save. Galite aprašyti savo patirtį, išsilavinimą bei asmenines savybes, kurios praverstų privilioti Jums norimą asmenį.
Ieškant rimto gyvenimo partnerio labai svarbu ir tinkamai užpildyti anketą. Jei į kiekvieną punktą apie pomėgius ir poreikius įrašėte vos po žodį, spinduliuojate žinutę, kad jums šios pažintys nelabai svarbios, dėl to joms ir neskyrėte daug laiko. Jei jūs žiūrite nerimtai, į jus žiūrės taip pat. Žmogus, kuris sąžiningai, atidžiai, išsamiai, kūrybingai ir su humoru užpildė savo anketą, sulauks ne tik didesnio susidomėjimo, bet ir atsijos dalį nerimtų kandidatų, kurie išsamių anketų tiesiog neskaito. Pildant anketą būkite originalūs – nėra nieko nemalonesnio nei būti pagautam dėl frazių, kurias iš kažkur nusirašėte. Taip pat – spinduliuokite pasitikėjimą savimi, nes kompleksuoti žmonės, kurie apie save negali pasakyti nieko gero, nėra patrauklūs. Žinoma, nepamirškite saiko – arogancija ir tuščiažodžiavimas nepadeda ieškant tikro gyvenimo draugo.

Jei norite rasti dėmesio vertą žmogų, nusiteikite tam skirti ir laiko, ir kantrybės. Jeigu vos susikūrę anketą tikitės, kad būsite užpilta tūkstančiais svajonių princų laiškų, teks greitai nusivilti. Čia teks gerokai padirbėti, atskiriant pelus nuo grūdų, bet rezultatas gali iš tiesų pranokti jūsų lūkesčius.
Neprivalome atsakyti kiekvienam parašiusiam. Visgi, jei laiškas patiko, atsakykite į jį kuo išsamiau, taip parodydami susidomėjimą ir užmegzdami pokalbį.Kitas svarbus dalykas, ieškant rimto partnerio, abipusių poreikių išsiaiškinimas, negaištant laiko. Žinoma, pirmuose laiškuose dažniausiai šnekamės apie pomėgius ir gyvenimo būdą, bet visgi manau, kad jau pačioje pradžioje verta pasidalinti lūkesčiais iš būsimo gyvenimo partnerio – kokie vyrai/moterys patinka, koks šeimyninio gyvenimo modelis yra priimtinas ir panašiai. Kitaip gali pasirodyti, kad ilgą laiką susirašinėjome su žmogumi, kurio moralinės ar dvasinės vertybės mums visiškai nepriimtinos. Pasidalinkite požiūriu į pinigus, roles ir darbus šeimoje, tikėjimą ir Dievą, jei tai jums svarbu, laisvalaikio leidimo pomėgius, vaikus. Norint sutaupyti laiko, šiuos dalykus verta aptarti dar prieš einant į pirmąjį pasimatymą.
nternetinės pažintys iš tiesų taupo laiką, tačiau bėgti į pasimatymą vos gavus laiškelį, kviečiantį kavos – ne pats racionaliausias sprendimas, jei iš tiesų ieškote rimto gyvenimo partnerio, o ne šiaip – pramogų. Jūsų palankumą, vadinasi ir susidomėjimą, būtiną gyvam pasimatymui, reikia pelnyti! Taigi, šiek tiek patempkite gumą, gaukite kuo daugiau informacijos apie susirašinėjimo draugą ir jei susidomėjimas neatvės – pereikite prie sekančio žingsnio.

Bandėte meilės ieškoti internete? Papasakokite, kaip sekėsi: ar teko nusivilti, o gal atvirkščiai, radote ten meilę? Ar teko susidurti su tuo, kad realybėje virtualiai sutiktas žmogus atrodė visiškai kitaip? Jūsų nuomonės laukiame el.paštu kurį galite mums parašyti užpildę formą kontaktuose.

Pasakyk mums ką manai apie straipsnį