Copyright 2015 Tuti.lt
ico_horoskopas

Avinas

Šiandien laukia daug lakstymo, pokalbių. Iš pretenzingo prašytojo galite tapti kaltinamuoju ar kritikuojamuoju. Neapsidžiaugsite, jei per daug tikitės iš kitų.

Tauras

Praeities aktualijas gali priminti dabar pasireiškiantys kolektyvinių veiksmų padariniai. Nebūkite nervingi namuose, nes bus tikrai nelinksma, jei artimuosius išvesite iš pusiausvyros.

Dvyniai

Tikėtina, kad kažkas mėgins užkariauti jūsų dėmesį, bet dėl to nerodysite džiaugsmo. Gal tuo asmeniu nepasitikite ir nenorite turėti jokių reikalų. Jūsų nuostatos gali būti pagrįstos. Venkite aferų, nes galite įklimpti į bėdą.

Vėžys

Jausite didelį susirūpinimą dėl įstrigusių darbų, savo ar artimo žmogaus sveikatos, profesinės padėties. Gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas arba kažkas gali sutrikdyti jūsų sumanytą planą.

Liūtas

Dalykinėje srityje galimi netikėtumai. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus permainingi ir įtempti, kupini klastos, pavydo. Svarbu nepasiduoti blogai įtakai, neįsivelti į avantiūras.

Mergelė

Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti spaudimą, būtinybę grąžinti skolas. Tikėtinos pavojingos pagundos. Pasistenkite nesugadinti svarbių santykių.

Svarstyklės

Šiandien reikės peržengti per kai kuriuos kompleksus, nes jusite įtampą, jei teks organizuoti seminarus, perteikti žinias, mokyti aplinkinius. Teks iš peties paplušėti, norint gauti bent patenkinamus rezultatus.

Skorpionas

Šiandien gana nelengva išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Sulauksite kritikos arba susidursite su biurokratinėmis užkardomis, keistais draudimais.

Šaulys

Šiandieną galite patirti slapta jums parengtus išbandymus, patikrinimus. Pirma mintis bus slėptis, trauktis iš kelio. Verčiau susiimkite ir apginkite savo poziciją bei interesus.

Ožiaragis

Tikriausiai dėl visko jaudinsitės, nerimausite, ypač jei negalite pasigirti sveikata, energija. Galbūt ramybės neduos kokia nors nemaloni paslaptis ar apkalbos. Pataupykite savo jėgas, neeikvokite jų abejotiniems užsiėmimams.

Vandenis

Tikriausiai būsite tokie sudirgę, emocionalūs ir nekantrūs, kad galite pašnekovų neišklausyti iki galo bei padaryti išvadą, kad niekuo negalite pasikliauti. Lengviau bus, jei skatinsite ne aštrią opoziciją, o palaikymą.

Žuvys

Šiandien gali išryškėti ir geros, ir blogos jūsų savybės, bet labiau - blogos. Lengva įgyti priešų, susipykti, pakenkti sau ir kitiems. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, jei ketinate ką nors pirkti iš technikos, elektros prekių.