Copyright 2015 Tuti.lt
ico_horoskopas

Avinas

Viską darykite atidžiai, nepervertinkite savo galimybių. Būkite pagarbesni bendradarbių nuomonei, atidesni skaičiuodami, rašydami, vairuodami mašiną.

Tauras

Neskubėkite apsispręsti: trūks objektyvios informacijos (arba objektyvumo apskritai). Tinka ieškoti sąjungininkų, pagalbininkų. Labiau taikykitės prie šeimos, artimųjų, sutuoktinio. Tai geras laikas taikytis su mylimu asmeniu ar sutuoktiniu.

Dvyniai

Kiek slegiantis laikas. Pasikliaukite savo praktika, vidine nuojauta, tuomet rasite tinkamą išeitį. Būkite tolerantiškesni tėvų nuomonei.

Vėžys

Jausitės stiprūs, ir iš tiesų dabar galite tiesiogiai paveikti įvairius dalykus: ir asmeniškus, ir bendrus. Geras laikas ieškoti būdų veiklai plėsti, jai populiarinti.

Liūtas

Puiki diena veiklai, užkulisiniams darbo reikalams tvarkyti. Spręskite profesines problemas, ypač jei jos susijusios su kolektyvu. Jei tikitės deramo supratimo iš artimųjų, patys būkite jiems atidesni, meilesni.

Mergelė

Neskubėkite daryti išvadų, garsiai skelbti savo nuomonės kolektyve, šeimoje: geriausia veikti bent truputį slaptai. Vis dėlto rasite tikrų draugų, galinčių pagelbėti, patarpininkauti.

Svarstyklės

Vargu ar pavyks atsiriboti nuo pasaulio, nors sieksite ramybės, vienatvės. Ir nereikia, juk šiandien toks puikus laikas bendrauti, kolektyve spręsti problemas! Bus palankūs konfidencialūs susitikimai bei susitarimai. Kreipkitės pagalbos, užtarimo.

Skorpionas

Nuostabus laikas: būsite žavūs lyg fejerverkas. Dabar bursite žmones, apimtus panašių minčių, siekiančius tų pačių dalykų, tapsite jų lyderiu. Rizikuokite, jei jus remia kolektyvas, šeima.

Šaulys

Galite nemažai nuveikti: būsite stiprūs, magiškai veiksite aplinkinius ir sėkmingai sutelksite artimuosius, bičiulius, kolegas svarbiam tikslui pasiekti. Palanku spręsti finansines problemas.

Ožiaragis

Esate kupini jėgų bei nuostabių sumanymų, vėliau pavyks juos sėkmingai įgyvendinti. Galima rizikuoti, ypač jei jus rems kiti, jei būsite ne vieni. Tai svarbi diena sėkmei, galite nemažai laimėti.

Vandenis

Suvoksite savo ar jums artimų žmonių problemų priežastis ir rasite būdų, kaip tai įveikti. Nors diena palanki dalykiniams reikalams tvarkyti, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems. Palanku imtis reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu.

Žuvys

Jums simpatizuos visi, su kuriais teks bendrauti, ir tai padės ne tik įgyti sąjungininkų darbe, bet ir tuomet, jei spręsite asmenines, šeimines problemą. Galite sulaukti intensyvių gerbėjų atakų, ilgesingų meilės prisipažinimų iš asmens, kuris jus jau senai įsižiūrėjęs.