Copyright 2015 Tuti.lt
ico_horoskopas

Avinas

Jūs kupini vilčių bei geriausių ketinimų, tačiau negeras laikas rizikuoti pinigais, kaip ir ne laikas mėginti antrosios pusės ar mylimo žmogaus kantrybę.

Tauras

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau neskubėkite džiaugtis, nepulkite imti pasiūlyto uždarbio. Mažiau tikėkitės dėkingumo iš tų, kuriems padėjote. Kita vertus, venkite ir pagalbą priimti.

Dvyniai

Jokių skubotų išvadų bei žaibiškų veiksmų. Nors išties seksis tvarkyti skubius reikalus, venkite skubinti situaciją. Jei saugote savo darbo vietą, stenkitės atidžiai atlikti kasdienes užduotis.

Vėžys

Greitai susigraudinsite, net išsigąsite, kitaip kalbant, būsite įtaigūs, tad venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis, taip pat mėgstančiais kitus mokyti. Nesiveržkite nieko naujo imtis, netvarkykite piniginių ir turto reikalų.

Liūtas

Jei neskubinsite situacijos, į viską reaguosite ramiai, taikiai, diena praeis neblogai. Atidžiai stebėkite, kaip klostosi santykiai su vaikais, nepykite ant jų, susivaldykite, kad ir ką jie iškrėstų.

Mergelė

Vargu ar viską suspėsite darbe, mažiau planuokite ir nusiteikite, kad būsite visiems labai reikalingi. Tiesa, aplinkiniai bus ypač priekabūs ir baksnos į jūsų klaidas.

Svarstyklės

Galimos permainos prieš jūsų valią ir šeimoje, ir darbe. Venkite teisti, juk ir patys būsime vertinami. Beje, tapsite itin emocingi, greitai užsigausite, senos nuoskaudos atgis, tad stigs ne tik ramybės, bet ir objektyvumo.

Skorpionas

Gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate, atlikti darbus, kurie tiesiogiai nebus naudingi. Galima įtampa dėl pinigų stygiaus, tikėtinos priverstinės išlaidos. Pasistenkite atsiteisti su skolininkais.

Šaulys

Jausitės kupini jėgų, entuziazmo. Tiesa, jėgas taupyti reikėtų, tad labai nepersistenkite nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami: tai gana nestabilus metas, kai viskas gali pakrypti nenumatyta linkme.

Ožiaragis

Neblogas laikas pokalbiams su vadovu ar tėvais (tinka ko nors prašyti). Šiandien gauti finansiniai, profesiniai pasiūlymai bus naudingi, tiesa, kiek kitaip, nei manysite. Būkite atidesni tėvų sveikatai.

Vandenis

Permaininga diena, kada viskas išeina kiek kitaip, nei tikitės. Mažiau žadėkite, venkite įsipareigoti ir griežtai neplanuokite darbų, kitaip teks nervintis dėl netikėtai sugriuvusių planų.

Žuvys

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, bet ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, su niekuo nesivelkite į ginčus, niekam nepatikėkite savo paslapčių, pinigų ar atsakingų dokumentų.