SMS pažintys - pažinčių skelbimai | Pazintys.Tuti.Lt
Copyright 2015 Tuti.lt
ico_horoskopas

Avinas

Daugiau bendraukite, tarkitės, keiskitės nuomone, informacija: galite išgirsti jums reikšmingų dalykų, gali paaiškėti jums svarbus reikalas.

Tauras

Jusite nuovargį, sieksite nuo visų atsiriboti. Vis dėlto ši diena jums sėkminga, tad neužsisklęskite nuo pasaulio: šios dienos susitikimai, pokalbiai gali kai ką svarbaus pakeisti, išspręsti jūsų naudai.

Dvyniai

Sėkminga diena, tačiau rizikuoti turite apdairiai, labai nepasikliaukite laime. Stenkitės įsiklausyti į partnerių pageidavimus ir draugų patarimus.

Vėžys

Nesistenkite greitai sutvarkyti reikalų, taip jie įstrigs. Tačiau tai tinkamas metas svarbiam pokalbiui su darbdaviu (esamu ar potencialiu), tik bus svarbu neužsispirti ir neužsigauti.

Liūtas

Bus svarbu pakantumas bei draugiškumas. Tarkitės, derėkitės: atsiras norinčių bei galinčių padėti. Geras laikas tvarkyti juridinius reikalus, dalyvauti viešuose renginiuose.

Mergelė

Pasistenkite iš anksto ramiai nusiteikti, nes ne viskas klostysis, kaip norėsis. Vis dėlto pakaks geranoriškų žmonių, tikrų draugų, kurie išties pagalbos ranką, nuramins. Kad ir kas nutiktų, viskas baigsis gerai.

Svarstyklės

Sėkmingas metas: jums padės draugai, sulauksite dėmesio iš įtakingų asmenų, užsieniečių ir iš žmogaus, kurį mylite. Verta tvarkyti svarbius reikalus, susijusius su jūsų veikla užsienyje ar tolima kelione.

Skorpionas

Puikus laikas. Galima gera naujiena dėl jūsų darbų, karjeros. Bet būkite lankstesni, nesilaikykite seno veiklos modelio. Būtini kompromisai.

Šaulys

Ateis nelaukta pagalba, atsiras netikėta išeitis. Daugiau bendraukite, kalbėkitės, prašykite, siūlykite. Diena bus palanki įvairiems susitikimams, tiek draugiškiems, tiek oficialiems.

Ožiaragis

Atsipūskite, ir įkvėpimas sugrįš. Mėgaudamiesi ramybe, tyla spręskite jums svarbius klausimus. Tai sėkmės metas, išeitį tikrai rasite. Gali atsirasti slaptų užtarėjų, pagalbininkų, kurie gali pasitarnauti ir jums nežinant.

Vandenis

Verta tikėti savimi, optimistiškai pasvajoti apie ateitį. Tai geras laikas aktyviai tvarkyti reikalus, priimti radikalius sprendimus. Neatidėkite rytdienai svarbių dalykinių reikalų, atsakingų susitikimų.

Žuvys

Geras laikas tvarkyti piniginius ir turto reikalus, spręsti buitines problemas. Ieškokite naujų uždarbio šaltinių. Nebijokite pakeisti kai kurių senų įsitikinimų, principų dėl draugystės, partnerystės, o gal ir verslo.