Copyright 2015 Tuti.lt
ico_horoskopas

Avinas

Galbūt sutiksite asmenį, kuris turi galimybių pasiūlyti tai, ko jums reikia. Tikėtinos kalbos apie ateities projektus.

Tauras

Turėtų pavykti daug ką sutvarkyti, jei veiksite nuosekliai, konkrečiai. Neatmeskite bendradarbiavimo galimybės.

Dvyniai

Jums gali nusišypsoti sėkmė per turtingus ar įtakingus pažįstamus. Jeigu turite pageidavimų, nepraleiskite progos juos pareikšti.

Vėžys

Neblogai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus. Intuicija labai padės moksle, protiniame darbe. Jums labai patiks postringauti apie filosofines tiesas ir hipotezes, mistiką, metafizinius dalykus, religiją ir viską, kas tvyro paslapties rūke.

Liūtas

Nebloga diena. Jei sugebate bendrauti, esate diplomatiški, galite užmegzti ar atnaujinti reikšmingą pažintį.

Mergelė

Pasižymėsite subtiliu skoniu, jausmų pilnatve. Gerės jūsų komunikaciniai sugebėjimai. Galite rasti norimą įsigyti daiktą.

Svarstyklės

Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Tikėtina, kad sulauksite artimų žmonių paramos, vertingų patarimų.

Skorpionas

Norite ar nenorite teks skaitytis su artimos aplinkos žmonių nuomone, derinti planus. Tik taip galėsite išsivaduoti iš vidinės graužaties ir pagerinti mikroklimatą.

Šaulys

Išaugs kūrybinės ambicijos ir energija. Galima tikėtis neįprastų kontaktų, pasiūlymų bei pramogų. Per daug neprižadėkite mylimam žmogui, vaikams.

Ožiaragis

Nusimato tikras darbymetis. Galbūt teks pavaduoti kolegas.

Vandenis

Nemaža tikimybė, kad keblų reikalą išsiaiškinę rasite naudingą kompromisą. Džiaugsmo turėtų suteikti meilės pasimatymas.

Žuvys

Mokykitės ekonomiškai tvarkytis, derėtis. Nuoširdžiai pasikalbėkite su tais, kurie jums svarbūs, pripažindami savo klaidas bei atvirai pareikšdami pageidavimus.