Copyright 2015 Tuti.lt
ico_horoskopas

Avinas

Tikėtina, kad sulauksite rėmėjų, suinteresuotų asmenų dėmesio. Su jų pagalba galite sėkmingai išspręsti keblius klausimus. Vakaras žada romantikos, pramogų.

Tauras

Šiandien bus visa gerai, kas kuklu, paprasta ir patikima. Jeigu nusimato pobūvis ar pasimatymas, įsidėmėkite, kad turite neprarasti saiko valgydami bei gerdami. Venkite dviprasmybių.

Dvyniai

Diena bus kupina kontaktų, pasitarimų ar interviu. Susitarti, suderinti nuomones lengviau seksis iš pat ryto, o nuo vidurdienio jau bus keblumų. Vakare tiktų vykti į svečius arba jų pasikviesti pas save.

Vėžys

Turėsite rūpesčių. Galbūt mėginsite ieškoti teisybės, tvarkyti juridinius, socialinius reikalus, rasti sąjungininkų. Tai bus nelengva, jeigu neturite, ko pasiūlyti mainais. Kitu atveju derybos įmanomos ir gali būti sėkmingos. Sparnus teiks meilė.

Liūtas

Kūrybingumo ir valios jums neturėtų pristigti, todėl viskas eisis kaip iš pypkės. Kažkuo nepaprastai žavėsite aplinkinius: gal pavasarėjančiu savo įvaizdžiu ar žaismingu humoru.

Mergelė

Ramybės neduos daugybė neatliktų darbų. Tikriausiai iš paskutiniųjų teks sutelkti protines bei fizines jėgas, nes nuo kai kurių pareigų niekaip neišsisuksite. Vakaras žada meilės, romantikos.

Svarstyklės

Regis, sulauksite dėmesio, įvertinimo net iš tų asmenų, kurie žiūri į jus kaip į konkurentus. Arba jie jums gudriai trukdys, bet tuo pačiu parodys, kad jums pavydi ir kad esate ne iš kelmo spirti.

Skorpionas

Šiandien galite patirti malonių staigmenų. Kita vertus, bus ir rūpesčių. Neatidėliokite reikalų, susijusių su paskolomis, bendrais ir svetimais pinigais. Pasistenkite viską atlikti iki galo.

Šaulys

Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Galbūt išgirsite raginimų keisti darbą, pasimokyti iš užsieniečių. Gali itin rūpėti su mokslu, kelionėmis susiję klausimai.

Ožiaragis

Aplinkybės klostysis palankiai, atrodys, kad nėra kliūčių įgyvendinti sumanymus, bet, kita vertus, bus per daug pagundų, blaškymosi, o tai gali sukelti problemų.

Vandenis

Reikalai klostysis prieštaringai, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gera - drąsa ir valia jums padės laimėti. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į visuomeninę, klubinę veiklą ar pan. Galima rizikuoti, imtis iššūkių.

Žuvys

Diena bus gana prieštaringa. Iš ryto jėgų bus nedaug, savijauta ir bendras aplinkos fonas nedžiugins. Vakare galite šauniai pakeisti savo išvaizdą, o tuo pačiu pagerės ir nuotaika. Džiugins flirtas, meilė, intriguos paslaptys.