Copyright 2015 Tuti.lt

Įdomūs ir juokingi pažinčių skelbimaiPajusk paklusnumo malonumą..

Paklusnumo pamokėlės Tau...

Valdovės ir vergo šou programa.

Išankstinė registracija nuo 12 iki 21 val.

***DOVANŲ kuponai***

P.S.Intymių paslaugų nėra-vietoje nesitariu!!!Gal karjeros per lovą?


ieskau verges intimiam bendravimui

Labai imponuotu jei tave jaudina nuolankumas,paklusnumas,nusizeminimas kai kalba eitu apie intimu rysi.Jei tave kankina tokios geidulingos fantazijos tai islaisvinkime jas kartu:) As busiu tikras vyras ir pajusi savo geismu proverzius....

Taip pat padeciau del darbo(pats darbdavys) ar kokios paramos jei tave domintu.

Garantuoju konfidencialuma.Slaptai.

(lengvo elgesio kur teikia paslaugas nerasykite man)Nusivylusi mažulė 2in1.


ieskau vyro..
Busima mamyte iesko vyro gyvenimui,be zalingu yprociu ,nuosirdaus istikimo,kuriam seima rupetu labiau nei draugai..jai tokiu dar yra parasykit susipazinsim pabendrausim apsikeisim foto..el pastas mazule****@gmail.com bet pastebejau kad cia labai sunku rasti vyra..Dirbanti iš idėjos!


IEŠKAU MEILUŽIO
Esu Jauna mergina, ištekėjusi (galbūt per anksti), vyras tolimųjų reisų vairuotojas, o aš jaučiuosi vieniša ir nebegeidžiama, tad ieškau meilužio kuris gali turėti draugą pabūti trise, vaikų neturiu. Laisvo laiko turiu y valias, kad nebūtų šūsnies skambučių žinucių per kuriuos nebus ramybės dėl maniaku, jeigu esi normalus protingas žmogus ir tau nuo 20 iki 50 parašyk man tiesiog čia:
slapyvardžiu ***
p.s. vietą susitikti turiu. Paramos nepriimu, o smulkios dovanelės iš draugiškumo visai nieko Ypač apatinis trikotažas ir mokytojos kojinės:)3 krutyne už paramele???Mamyte kviece i pasimatymus uz paramele.27m.3krutyne lauksiu skambuciu i sms neatsakau.Dylerė?Pajusk priklausomybę su Erika...
Prabangūs apartamentai su gražia kompanija kviečia kartu maloniai praleisti laiką ir sutikti šventines nuotaikas :) Tik skambučiai ir tik rimti pasiūlymai.Be intymių paslaugų.

Atstovaujantiems stabiliai psichikai...

VILIOJANTI INTRIGA....su SANDRA:)....
Geras laiko praleidimas..., malonūs pokalbiai....ir viliojantys kūno masažai:)......Tik nuo N30, ir tik rimti skambučiai!!!!
P.s. Visi iškrypėliai ir nestabilios psichikos atstovai, prašau šiuo adresu NESKAMBINTI ir NERAŠINĖTI !!!!!! SEx paslaugų nėra!!!!Gal karjeros per lovą?


ieskau verges intimiam bendravimui

Labai imponuotu jei tave jaudina nuolankumas,paklusnumas,nusizeminimas kai kalba eitu apie intimu rysi.Jei tave kankina tokios geidulingos fantazijos tai islaisvinkime jas kartu:) As busiu tikras vyras ir pajusi savo geismu proverzius....

Taip pat padeciau del darbo(pats darbdavys) ar kokios paramos jei tave domintu.

Garantuoju konfidencialuma.Slaptai.

(lengvo elgesio kur teikia paslaugas nerasykite man)Be komentarų. Nors nusišauk...


PATIRKITE TIKRA SUVI SU AURORA
Labukas,siulau Jums malonu laika automobilyje,saldu gilu minjeta i gerklyte,nuryjant jogurtuka,aplaizant Jusu kokosiukus ir pagal pageidavima islaizant ismasazuojant Jusu prostatos urveli☺galima nuleisti ant veiduko ar pasimegauti kitomis fantazijomis☺galimas abipusis oralinis 69 poza.Jums reikes tik atvaziuoti iki manes link graziu,jaukiu,ramiu gamtos issaugotu romantikai vietu...☺ zinoma butu gerai pries tai telefonu paskambinti ir sutarti tikslu laika☺ Esu linksma sexi beybi 33 metuku 175 cm ugio liekna 49kg turiu 2 dydzio krutys esu riesto uzpakaliuko savininke,,,, neturiu jokiu tabu ir kompleksu☺ Megstu gerus nuotykius ir gerus erzilus ! Laukiu Jusu skambuciu !
Ar čia tokių yra?


Sveiki!
Gal kiek neįprastinio turinio klausimas, bet pabandysiu. Ar būtų šioje grupėje merginų, kurių kaktinės skiltys bei vaizduotės zonos nebūtų užpildytos \YOLO, SWAG/ ir panašių marazmų išmintimi, mentalitete bei elgesyje neatsispindėtų visur plintantis tas pats, nykulį primenantis asmenybės šablonas, dienai ištempti nebūtų reikalingas \gazas/ iš cigarečių ar alkoholio išteklių, kasdieninės mintys nesisuktų aplink pigias dovanas, automobilius, gėrimus, ir dar pigesnes, nevykusių santykių intrigas, veidas turėtų prigimtines linijas ir bruožus, o nebūtų neskoningai perdailintas 21 amžiaus nuplaunamąja architektūra, pasaulėžiūra būtų suformuota daugiau negu iš alfa.lt, Cosmopolitano ar mokyklos/univero suole nugirstų \išminties perlų/, saviraiška nepasibaigtų naujos mados skudurų perdėtu vaizdavimu, o intelektinės pajėgos sugebėtų daugiau negu tautinės giesmės bliovimą, esant būsenai su promilėmis, per vadinamus sporto renginius?
Jeigu tokių yra, brūkštelkit į PM.
Perspėju, jog virtualiose batalijose nesiruošiu dalyvauti, į Hate komentarus nesiruošiu kreipti dėmesio, nes jų svarba tokia, kaip šikantiems paukščiams tualetas. Taip pat, jokių pasiaiškinimų ar įrodinėjimų.
Dėkui už dėmesį ir (ne)supratimą.

Bandėte meilės ieškoti internete? Papasakokite, kaip sekėsi: ar teko nusivilti, o gal atvirkščiai, radote ten meilę? Ar teko susidurti su tuo, kad realybėje virtualiai sutiktas žmogus atrodė visiškai kitaip? Jūsų nuomonės laukiame el.paštu kurį galite mums parašyti užpildę formą kontaktuose.

PASIŪLYK STRAIPSNĮ