Copyright 2015 Tuti.lt

Kaip sukurti teisingą pažinčių skelbimą1. Jokių bereikšmių būdvardžių.

„Paprasta, bet ne prasta“ nesuviliojo nei vieno vyro, kuris turi daugiau smegenų ląstelių nei pirštų. Ekspertai sutaria, kad žodžiai „linksma“, „aktyvi“, „rūpestinga“ ir pan. yra niekam neįdomūs. Reikia pavyzdžių! Asmeninių anekdotų, istorijų apie tavo rūpestį, pasakojimų apie įsimintinus nutikimus tavo hobių metu ir kitokių dalykų, pridedančių daugiau žodžių tarp kablelių ir tikrinių daiktavardžių. Negaliu pakankamai pabrėžti, kaip nuobodu skaityti lakoniškus profilius.


2. Įdėk į skelbimą dvasios.

Nelabai seniai Vyras, tarp kosmoso užkariavimo, mokslo plėtros ir laukinių žemių sutramdyto, atrado, kad moterys turi asmenybes. Nuo to laiko pasidarė priimtina partnerę rinktis pagal daugiau būdo bruožų nei „papai“. Tad rašydama skelbimą leisk atsiskleisti savo asmenybei. Mėgaukis rašymu, kad ir kaip tai neįprasta būtų!


Kai rašai laisvai ir daug, pradeda šviesti tavo charakteris ir asmenybė, o juk dažniausiai moterys tikisi, kad vyras jas mėgs būtent už tai, ne už liemenėlės užpildus. Tad rašydama apie tai, kaip mėgsti jodinėti ant ožių (ar ką ten moterys veikia laisvalaikiu), pademonstruok humorą. Sarkazmą. Tegu skaitančiam atrodo, kad kalbasi su tavim kaip su asmeniu. Tegu pamato tavo spalvas. Tu varžais su tūkstančiu ar daugiau moterų ir anketa yra vienintelis tavo būdas jį įtikinti parašyti tau.Teigiama, kad anketą realiai yra ne apie tave, o apie jį. Rašydama turėk minty, kad skaitantis vyras tikėtinai galvoja, kaip tu jį padarytum laiminga ir praturtintum jo gyvenimą. Skamba nelabai maloniai, bet! Rašydama galvok, kad darai tai specifiniam vyrui patraukti.


3. Melo trumpos kojos, tavo irgi neįspūdingos: NEMELUOK!

Pažinčių svetainėje tikimasi susirasti antrą pusę (ar, keistais atvejais, draugų). Jei tas žmogus tau parašė tik remdamasis melaginga tavo informacija, tai kaži, ar tu jį labai sužavėsi realybėje. Labiau tikėtina, kad būsi aptariama prie alaus, kitiems vyrams supratingai tapšnojant jam per petį. Būk savimi ir ieškok, kam patiksi tokia.


4. Daugiau informacijos!

Užklausta, kodėl jos vardas ir kita neužpildyta, mergina atsako „reikia palikti intrigos“. Mielosios! Tokiu atveju vienintelė intriga yra ar kita, mažiau trenkta mergina, kurios profilį skaitysi po šitos, labiau linkus atskleisti informaciją apie save.


Be to, pilnai užpildytas skelbimas kelia mintį, kad tu rimtai domiesi pažintimis internetu, vadinasi, atrašysi.Kai kurios tvirtina, kad nesvarbu, ką rašai anketoje, nes kiti kartais meluoja. Tai yra pats kvailiausias argumentas tokiam elgesiui. Tu tikėtinai nori susirasti vyrą apyritiems santykiams, tad gausi ir tiksli informacija padeda pritraukti daugiau vyrų, norinčių šio to daugiau nei supažindinti tave su savo kelnių slibinų. Kiti lai kasasi sau duobę.


5. Gramatika yra tikresnė tavo draugė nei dauguma iš Facebook

Žmonės kreipia dėmesį ne tik į tai ką rašai, bet ir kaip rašai. Lietuviškos raidės ir skyrybos ženklai yra sveikinti. Kuo geresnė gramatika, tuo rimtesnio, labiau išsilavinusio, susikaupusio žmogaus įspūdį darai.„Aš priklausau tautinėms mažumoms“ nėra pasiteisinimas, nes yra lenkių mokančių lietuvių kalbą geriau nei grynakraujis Marijos žemės gyventojas (gyvas pavyzdys – Flirto zona).

6. Pozityvumas yra teigiamas dalykas

Kad ir kaip norėtųsi, nepradėk vardinti kokių vyrų neieškai. Negatyvumas nėra patrauklus.


Susirašinėdama irgi nebūk agresyvi. Flirtuok!


Piktumas nieko nežavi, na, gal mane išskyrus, nes aš tai maišau su charakterio tvirtumu. Be to, piktos mergaitės turi dažniausiai ilgas ir apykraupes istorijas kas jas padarė tokiomis, kokios yra. Ir tuo galima pasinaudoti.


Nesiskųsk. Niekas nemėgsta besiskundžiančių vyrų, nemanau, kad skundalės irgi susilaukia daug meilės.


Šaltinis: www.tuti.lt


Bandėte meilės ieškoti internete? Papasakokite, kaip sekėsi: ar teko nusivilti, o gal atvirkščiai, radote ten meilę? Ar teko susidurti su tuo, kad realybėje virtualiai sutiktas žmogus atrodė visiškai kitaip? Jūsų nuomonės laukiame el.paštu kurį galite mums parašyti užpildę formą kontaktuose.

PASIŪLYK STRAIPSNĮ