Copyright 2015 Tuti.lt

2019 meilės horoskopas

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

2019-ųjų meilės horoskopas AvinamsAvinų požiūris į meilę pasikeis 2019 metų kovo 20 d., kai Saulė įeis į Avino ženklą – brandžiau žiūrės į meilę ir susimąstys, kaip neteisingai rinko žodžius buvusiems partneriams. Prasidės naujas etapas, todėl reikėtų būti atviriems su antrąja puse ir vienytus bendriems tikslams. Tik būtinas atsargumas – net nenorint galima neapgalvotai įskaudinti artimą žmogų, nors ir atrodys, kad viskas daroma teisingai. Neatsargus žodis, užmirštas pažadas ar neatsakingas poelgis neliks nepastebėti. Todėl prieš ką nors darant arba sakant reikia gerai pagalvoti, 2019 metais Avinai galvos apie meilės vystymąsi ir perėjimą į aukštesnį lygį. Sugyventinių statusas nebetenkins, norėsis rimtesnių įsipareigojimų. Geriausias mėnuo tuoktis – gruodis.

Vienišiems Avinams, kurie nesėdės namie, pavyks rasti antrąją pusę. Taigi teks stengtis, būti aktyvesniems ir išbandyti kuo daugiau naujų veiklų. Kuriose didesnė tikimybė sutikti įdomų žmogų. Ypač sėkmingas laikas naujos meilės paieškoms prasidės balandį ir truks iki gegužės vidurio. Gruodis taip pat turėtų atnešti romantikos ir sėkmingų naujų pažinčių. Ypač sėkmingos Avinų pažintys su Avinais ir kitų Ugnies stichijos ženklų atstovais – Liūtais, Šauliais. Tokie santykiai turėtų būti ilgalaikiai.


Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)


Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Ne visada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

2019-ųjų meilės horoskopas Jaučiams


Jaučiams nuo 2019 metų kovo iki balandžio vidurio teks įvertinti, ar verta būti su savo antrosiomis pusėmis. Gyvenimas pats viską sudėlios į vietas. Venera gali pateikti netikėtumų grąžindama buvusius partnerius, nesvarbu, kad buvo išsiskirta galutinai ir negrįžtamai. Jaučiai užmezgę naujus romantiškus santykius, bus laimingi, simpatija augs valandomis. Tačiau nuo vasario skambučiai retės, žinutės šaltės. Išliks greičiausiai tik malonus romantiškas prisiminimas. Šie prisiminimai laikui bėgant palengva ištrins neigiamas emocijas.

Sėkmingas periodas – nuo 2019 metų gegužės 20 d. iki pat birželio pabaigos. Šiuo laikotarpiu nestigs priešingos lyties dėmesio. Flirtas, provokuojantys žvilgsniai, malonūs pokalbiai džiugins širdį. Spinduliuosite pasitikėjimu ir lyg magnetas trauksite aplinkinius. Būsite aistringi, romantiški ir jautrūs. Norėsite savo meilę demonstruoti visam pasauliui, tik nepersistenkite. Vestuvėms tinkamas laikas – vasara.

Rudenį suaktyvės socialinis gyvenimas. Tapsite populiarūs, padidės pažįstamų ir draugų ratas. Jeigu dar neturite antrosios pusės, šiuo laikotarpiu galite sutikti žmogų, kuris užvaldys jūsų mintis. Didelė tikimybė, kad šis susitikimas įvyks toli nuo namų. Lapkričio pabaigoje gali kilti sunkumų bendraujant su aplinkiniais žmonėmis ir mylimaisiais. Stenkitės vengti konfliktų, o jiems kilus pasitelkite diplomatinius įgūdžius. Metų pabaigoje su partneriais pajusite ramybę ir dvasinę pusiausvyrą, viskas klostysis sklandžiai.Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)


Linksmi ir inteligentiški, mėgstantys kompanijas ir draugiški Dvyniai lengvai susiranda draugų ir gerai sutaria beveik su kiekvienu. Tačiau jie sunkiai įsivaizduoja savo buvimą su vienu asmeniu visą likusį gyvenimą. Ištikimybė nėra jų stipriausia savybė ir jie gali būti flirtuojantys, greitai įsimylintys ir greitai paliekantys. Monotonija kelia jiems depresiją. Asmenybė, kuri galėtų užkariauti jų širdį, turi būti įdomi ir nepriklausoma, kažkas kas verstų nerimauti, o svarbiausia, būtų tolerantiška ir plačių pažiūrų. Tokiam partneriui Dvyniai gali spinduliuoti begalinę meilę, nepaprastą draugystę ir garantuoti, kad niekada neteks patirti nuobodžių akimirkų.

2019-ųjų meilės horoskopas Dvyniams2019 metais Dvynių poros, kurios jau ilgai kartu patirs daug romantiškų akimirkų. Svarbiausia, kad santykiai sustiprės, poros taps tarsi komandos, kurios neskaičiuos, kas prie buities prisidėjo daugiau. Moterims padidės galimybė pastoti. Ypač populiarūs bus Dvyniai, kurie pasitikės savimi, bus aktyvūs ir sportiški.

Nuo 2019 metų balandžio pabaigos iki vasaros pradžios geriau atsargiau rinkti žodžius, nes šie gali įskaudinti mylimą žmogų. Svarbu nepersistengti ir nebūti grubiems. Negailėti ir švelnių palaikančių žodžių. Tačiau šis laikotarpis sėkmingas vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams – galite sutikti tokį žmogų, kurio savybės labiausiai traukia. Išdrįskite ieškoti meilės, o ją pajutę tarsi pražysti su pavasariniais žiedais. Jupiteris antroje metų pusėje padės meilės reikaluose nusiteikti optimistiškai. Tik neieškokite antrosios pusės tarp draugų, nes tokie santykiai nebus sėkmingi. Kuo dažniau apleisite savo komforto zoną, tuo didesnė galimybė sutikti įdomų žmogų. Tačiau čia ir paspęsti spąstai – susižavėjimas gali išblėsti taip pat netikėtai, kaip ir įsižiebęs. Jeigu per šį trumpą svaigulio laikotarpį nespėsite tapti draugais, romanas žlugs. Jeigu jus sies ne tik aistra, bet ir bendros pokalbio temos, tokie santykiai turės potencialo tobulėti ir tęsis daug metų. Raudonojo Gaidžio metais šeimoms sunkiau bus išlaikyti ekonomiškumą.Vėžys (birželio 22 – liepos 23)


Ištikimas, mylintis ir rūpestingas Vėžys yra romantiškos sielos asmenybė, kuri nori mylėti ir būti mylima. Jam svarbiausia jaustis reikalingam. Vėžiai gimę rūpintis kitais. Jų švelnumas, geraširdiškumas atitenka visiems, kas yra vieniši ir sielvartauja. Jie ieško tikro draugo savo sielai, ypatingo asmens, kuris nuramintų ir galėtų išsklaidyti jų pačių abejones ir baimes. Jie ieško pagalbos apsisaugant nuo permainų nežinomybės. Vėžiai vertina šeimą ir abipusią pagarbą. Meilėje jie visiškai atsidavę ir ištikimi savo partneriui. Nors jų meilė yra sauganti ir rūpestinga, patys jie gali būti pernelyg jautrūs ir greitai įsižeisti. Šeima ir draugai turėtų suprasti jų jautrumą ir stengtis neužgauti.

2019-ųjų meilės horoskopas VėžiamsVėžiams 2019 metai atneš vienokių ar kitokių pokyčių. Santykiai, kurie kabo ant plauko, bus nutraukti, o vieniši Vėžiai gali panirti į rimtus santykius. Sėkmę meilėje atneš pozityvus požiūris, o bėdų daugiausia pridarys plepumas. Ypač gerai seksis su Šauliais, Liūtais, Žuvimis.

Pirmosiomis 2019 metų dienomis bus sunku susikalbėti su mylimaisiais, o santykiai, užmegzti šiuo laikotarpiu, bus chaotiški. Šis laikotarpis nemalonus ir tuo, kad apie save gali priminti buvę partneriai, kurie vilios pašėlusiam pasimatymui, galbūt net siūlys vėl užmegzti santykius. Svarbu išlaikyti šaltą protą ir būti naiviems. Pavasarį bundanti gamta pažadins ir jūsų romantinius jausmus. Laukia romantiškas laikotarpis, kupinas širdžiai malonių nuotykių. Tik vertėtų palaukti arba neskubinti įvykių, leisti meilei augti. Gegužė bus itin paslaptinga, kupina trumpalaikių pažinčių. Birželį Vėžiai gali būti itin aktyvūs, kartais net agresyvūs. Nuolat kamuos nuotaikų kaita. Santykiai priklausys nuo nuotaikos, tad nesugadinkite jų savo nepastovumu. Sėkmingiausias laikas meilei – rugpjūtis. Santuoka, įteisinta rugpjūtį, bus palaiminta, o šeima nesunkiai sulauks pagausėjimo. Nuo spalio iki gruodžio vidurio bus pats geriausias laikas pradėti rimtus santykius.Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli – jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.

2019-ųjų meilės horoskopas LiūtamsŠeimyninis gyvenimas Liūtams 2019 metais bus puikus, tad visos nuoskaudos užsimirš. Sutuoktiniai, turėję didelių ginčų dėl asmeninio ar šeimyninio gyvenimo, taikiai išspręs visus rūpesčius. Ypač laimingos bus sąjungos, sudarytos nuo balandžio iki gruodžio. Nuo gegužės prasidės laikotarpis, kai galėsite sutikti likimo siųstą žmogų. Tai nebus laikas, kuomet galima pasinerti į trumpalaikius romanus ir į viską žiūrėti lengvabūdiškai. Tie, kurie į santykius žiūrės pro pirštus, bus pamokyti likimo. Po šiuo Zodiako ženklu gimusios silpnosios lyties atstovės turės saugotis apgaulių. Moteriška intuicija, persipynusi su išmintimi ir logika, padės išvengti įvairių nemalonumų, laiku atskleisti melą ir imtis apsaugos priemonių.

2019 metais nuo liepos pabaigos iki rugsėjo Marsas Liūte leis prisiminti, kas yra aistra. Net patys ramiausi Liūtai spinduliuos seksualumu. Tik nereikėtų tapti per daug grubiems ar aršiems. Vienas sėkmingiausių mėnesių – rugsėjis. Spalio pradžioje aktyvus bendravimas su aplinkiniais vienišiems Liūtams padovanos laimės šansą, o tiems, kurie jau turi mylimą žmogų, atneš rūpesčių ir pavydo. Mėnesio viduryje nepriimkite skubių sprendimų. Bet kokios permainos asmeniniame gyvenime turi būti kruopščiai apgalvotos. Žiemą po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys bus nusiteikusios kategoriškai ir dėl mažiausios smulkmenos mylimajam ištars „sudie“. Tikrai neverta būti tokioms kategoriškoms, nes po kelių mėnesių pajusite vienatvės naštą.Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)


Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.

2019-ųjų meilės horoskopas MergelėmsMergelėms 2019 metais bus impulsyvūs ir kupini neapgalvotų sprendimų, keičiančių jūsų santykių statusus. Tiems, kurių santykiai įstrigo pusiaukelėje, teks apsispręsti paaukoti savo laisvę ar kategoriškai atsisakyti keisti savo statusą. Pastaruoju atveju po Mergelės ženklu gimusios dailiosios lyties atstovės praras patikimą žmogų, bet laisvos ir pasitikėdamos savimi toliau žengs savo keliu. Ieškančioms meilės Mergelėms šie metai bus vingiuoti – sunku bus nuspręsti, ko norite iš tikrųjų. Galvą slėgs kiti rūpesčiai, todėl vaikščioti į pasimatymus trūks laiko ir energijos. 2019-aisiais Mergelės iš partnerių reikalaus atsakingumo ir visiško lojalumo. Tačiau Merkurijus pirmomis metų dienomis primis apie buvusius partnerius. Tik nereikia atgaivinti to, ko jau neįmanoma – kas baigta, tas baigta.

Pavasarį seksis tik tiems, kurie ryšis rimtiems santykiams. Tie, kurie ieško nuotykių, nusivils paieškomis ir nieko nepeš. Kovą ir balandį santykiai nedžiugins. Mergelės bus tingios ir visiškai nekurstys meilės ugnies. Iš prigimties rimtos ir romantika netrykštančios Mergelės šiuo laikotarpiu bus dar šaltesnės ir apatiškesnės partneriams. Todėl nenustebkite, jei neapsikentusi antroji pusė ištars „sudie“.

Vasarą bus sunku sutarti su mylimaisiais, neieškosite kompromisų ir nebūsite kantrūs. Trūkus kantrybei galite prieiti prie impulsyvių sprendimų, kurie lems santykių pabaigą. Žinoma, vėliau dėl to teks labai gailėtis. Ypač reikės būti atsargioms šeimas sukūrusioms Mergelėms, nes dėl tokių sprendimų kentės vaikai. Tik gruodį suprasite, kokią klaidą padarėte. Artėjant šventėms išsiskyrusios Mergelės pasijus itin vienišos, atrodys, kad prieš jas nusiteikęs visas pasaulis.Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)


Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

2019-ųjų meilės horoskopas Svarstyklėms2019 metų pradžia Svarstyklėms gali būti pažymėta nesusikalbėjimu ir dideliu nuomonių išsiskyrimu. Atrodys, kad chaotiška metų pradžia lems visų metų nuotaiką, tačiau meilės srityje tikrai nebus prasti. 2019 metai bus nuostabūs tiems, kurie ieško antrosios pusės, taip pat naujoms pažintims. Kitų žmonių dėmesį patrauksite pasitikėjimu ir pozityvumu. Tiems, kurie gyvena praeities nuoskaudomis, geriau judėti į priekį, nes galvodami apie buvusius partnerius tikrai nepritrauksite naujos laimės.

Svarstyklėms, kurios jau gana seniai įsipareigojusios, patariama siekti harmonijos santykiuose. Stenkitės išlaikyti romantiką, bet neįkyrėkite partneriui. Šeimos, kurios planuoja vaikų, gali sulaukti pagausėjimo. Sudėtingesni mėnesiai bus kovas ir balandis. Jums trūks diplomatiškumo, būsite užsispyrę ir apatiški santykių problemoms. Būkite kantresni tiek sau, tiek kitiems. Kai kurios Svarstyklės atgaivins senus romanus, tik įsitikinkite, kad tai nėra apgaulė. Rugpjūtį būsite kaip niekada romantiški, meilė augs ir stipriosios lyties Svarstyklės savo išrinktosioms gali pasipiršti.

Žiemą mylimasis žmogus reikalaus daugiau dėmesio. Negana to, galvą susuks netgi du žmonės ir daugumai šio Zodiako ženklo atstovų teks spręsti dilemą. Jeigu sunku išsirinkti, palaukite. Laikas parodys, kuris žmogus nuoširdus, o kuris – ne.Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)


Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.

2019-ųjų meilės horoskopas SkorpionamsSkorpionams 2019 metai prasidės apmąstymais, praėjusių metų įvykių analizavimu. Šiais metais patariama išlikti budriems bendraujant su priešingos lyties atstovais. Turintiems antrąją pusę bus palankus laikas keisti nepatinkančius jos įpročius. Tačiau nereikėt riboti laisvės. Vienišiems Skorpionams Gaidžio metais meilė nebus prioritetas – jie daugiau laiko skirs socialiniam gyvenimui. Visa kita išliks stabilu. Tik poros, kurios praėjusiais metais turėjo daug problemų, greičiausiai pasuks skirtingais keliais.

Skorpionai, kurie visgi nuspręs ieškoti antrosios pusės, sėkmingiausiai tai padarytų nuo balandžio iki rugpjūčio. Tai puikus laikas ieškoti meilės, bičiulių ar net verslo partnerių. Sėkmė lydės, jeigu atsisakysite visų principų ir būsite paprastesni.

Įtempti rudens mėnesiai greičiausiai padės atsiskleisti visiškai jums nebūdingomis charakterio savybėmis. Tai bus gana sunkus laikotarpis, tikėtini konfliktai su artimaisiais arba mylimu žmogumi. Vis tik jums pavyks rasti kompromisą ir situacija ims gerėti nuo lapkričio vidurio. Bendraudami su aplinkiniais žmonėmis ir artimaisiais nuo lapkričio 13 d. iki gruodžio 3 d. būkite ypač atsargūs, atidžiai rinkite žodžius – tikėtini ginčai ar nesusipratimai. Visi jūsų pasakyti žodžiai ir poelgiai bus priimti asmeniškai. Nepaisant įtempto rudens, žiema leis atsipalaiduoti, būsite apimti šventinės nuotaikos bei apsupti mylinčių žmonių.Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)


Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.

2019-ųjų meilės horoskopas Šauliams


Šauliams 2019 metais meilės reikalai bus gana svarbūs. Gaidžio metais ypač suklusti turėtų vieniši Šauliai – ateinantys metai žada daug malonių pažinčių. Tik kontroliuokite savo pasisakymus, nes kiti gali įsižeisti dėl neteisingų jūsų žodžių interpretacijų.

Vasaris puikus ilgai trokštantiems pokyčiams. Galite prašyti daugiau romantikos, o gal atvirkščiai – daugiau laisvės. Pasakykite partneriui, ko norite, ir jis išgirs. Vienišius vasarį ypač trauks unikalūs ir nestandartiniai individai. Tiesiog viskas bus kitaip. Pavasaris praeis ramiai ir harmoningai, o vasarą širdies reikalai itin gerai klostysis tiek vienišiams, tiek turintiems antrąsias puses. Daug bendrausite, flirtuosite, atrodys, kad kas minutę įsimylite iš naujo. Vasara žada daug romantiškos veiklos ir įsimintinų akimirkų. Rudens pradžia gali paspęsti pinkles, įvelti į rimtus konfliktus ar intrigas. Lapkritis nebus toks niūrus ir šaltas kaip gali atrodyti. Priešingai – būsite patrauklūs ir seksualūs, trauksite aplinkinių dėmesį. Tačiau nuo lapkričio 13 d. iki gruodžio 3 d. būkite atsargūs kalbėdami: sakykite tik tai, ką galvojate ir galvokite, ką sakote. Kiekvienas ištartas žodis gali pasukti santykius neigiama linkme. Raudonojo Gaidžio metai išmokys konkretumo, atsakomybės santykiuose.Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

2019-ųjų meilės horoskopas Ožiaragiams


Ožiaragiai 2019 metais mokykitės priimti savo ir kitų trūkumus. Nustokite lygiuotis į kitus ir ieškokite kompromisų. Tai galioja ir vienišiams. Prieš pradėdami ieškoti antrosios pusės pirmiausia pamilkite save ir į savo trūkumus nežiūrėkite taip kritiškai. Kiti jumis pasitikės tik tada, kai patikėsite savimi.

Pavasarį itin susikoncentruosite į santykius, aplinkiniams dalysite meilę, būsite romantiški. Nors iš prigimties esate šaltesni negu kiti Zodiako ženklai, šiuo laikotarpiu aplinkiniai maloniai nustebs jūsų skleidžiama šiluma. Vieniši Ožiaragiai turės daug progų sutikti naujų simpatijų. Tai bus pats romantiškiausias metų laikotarpis. Rudenį gali kilti nesutarimų, pykčių. Stenkitės, kad atšalęs oras neatšaldytų ir santykių. Todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti santykiams stiprinti. Būkite nuolaidesni ir atidesni antrajai pusei, skirkite jai daugiau dėmesio ir laiko, pramogaukite ir leiskite laisvalaikį kartu. 2019-ųjų gruodis Ožiaragius, kurių širdis buvo laisva, džiugins asmeniniai santykiai. Didelė tikimybė, kad kažkas supažindins su žmogumi, kuris užima aukštas pareigas, o laimingai susiklosčius aplinkybėms sukursite su tuo žmogumi šeimą ar bent jau ši pažintis vienaip ar kitaip pagerins jūsų materialinę padėtį. Gyvenantys santuokoje pajus permainų poreikį. Jeigu elgsitės šiurkščiai, norimų rezultatų nepasieksite. Būkite taktiški, nepirškite antrajai pusei savo sprendimų, paisykite jos interesų, tuomet metų pabaigoje tikėtini harmoningi šeiminiai santykiai.Vandenis (sausio 21 – vasario 18)


Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

2019-ųjų meilės horoskopas Vandeniams


Jei meilės reikalai pastaruoju metu nesiklostė taip, kaip norėjote, ruoškitės teigiamiems naujų metų pokyčiams. 2019 metais Vandeniai, turintys antrąją pusę, išspręs visus nerimą kėlusius klausimus, išvengs rimtų nesutarimų, o vienišių žieminę depresiją išsklaidys naujos pažintys ir nauja meilė. Svarbiausia nebijoti rodyti jausmų, reikšti emocijas. Taip pat santykius sustiprins naujų veiklų ieškojimas drauge ir aktyvus laisvalaikis. Bus nesunku rasti bendrą receptą, kai išlaikyti meilę, tiesiog viską reikėtų daryti kartu.

Birželį užgimusi aistra gali sudrebinti jūsų pasaulį. Neskubėkite įsipareigoti žmogui, jei jis nežada nieko rimto. Jeigu mąstote pradėti naują romaną, tai rugpjūtis tam tinkamiausias. Tačiau būkite pasiruošę, nes jūsų santykių laukia įvairūs išbandymai. Rudens pradžia gali įvelti į nemalonius konfliktus ar intrigas. Jeigu būsite budrūs, lapkritį aplinkinius nustebinsite seksualumu. Visgi gruodį neteisingai parinkti žodžiai gali skaudžiai paveikti jūsų draugystę.Žuvys (vasario 19 – kovo 20)


Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.

2019-ųjų meilės horoskopas Žuvims


2019 metų pradžioje Žuvų jausmai bus nepastovūs. Žvaigždės žada, kad iki pavasario išspręsite meilės galvosūkius ir suprasite savo jausmus. 2019 metais kai kurios Žuvys pasiners į tarnybinį romaną. Šių santykių tikslas tikrai nebus vedybos, tad pagalvokite, ar norite šio chaoso savo gyvenime. Sutuoktiniai, pabandę dirbti drauge ar kurti nuosavą verslą, supras, kad darbas tikrai trukdo santykiams.

Palankiausias metas naujoms pažintims – nuo birželio iki rugpjūčio. Jeigu jau seniai nedrįstate užkalbinti patinkančio žmogaus, galite tai drąsiai daryti šiais mėnesiais. Tik pagalvokite, ką sakysite ir kokius kerus pasitelksite, kad sužavėtumėte simpatiją. Tikėtina, kad ši pažintis peraugs į rimtus santykius. Šis periodas idealus ir vestuvėms. Rudens pabaiga nepalanki naujoms pažintims – Žuvų kelyje gali pasipainioti vedęs vyras ar ištekėjusi moteris. Iš tokių santykių neišsivystys ilgalaikiai ryšiai. Jei turite porą, šis laikotarpis jums gali būti kritinis. T. y. galbūt nutarsite skirtis, nes pajusite, kad santykiai tik vargina. Žiemos pradžioje bendravimas su priešingos lyties asmenimis dėl nesupratimų priežasčių kels tik neigiamų emocijų. Gruodžio viduryje veikliausiai padarysite išvadą, kad būti vienam kur kas geriau nei su bet kuo.


Bandėte meilės ieškoti internete? Papasakokite, kaip sekėsi: ar teko nusivilti, o gal atvirkščiai, radote ten meilę? Ar teko susidurti su tuo, kad realybėje virtualiai sutiktas žmogus atrodė visiškai kitaip? Jūsų nuomonės laukiame el.paštu kurį galite mums parašyti užpildę formą kontaktuose.

PASIŪLYK STRAIPSNĮ