Copyright 2015 Tuti.lt

Meilės horoskopas poromos ir vienišiams

AVINAS

Poroms


Saturnas 2019 metais pasirūpins, kad poros jaustų pasitikėjimą vienas kitu ir santykiais. Uranas darys viską, kad jums būtų tikrai nenuobodu. Vasarį, kovą ir gegužį Venera bus Avino ženkle.

Kiekviena minutė, praleista su mylimu žmogumi, bus tarsi svajonė. Jums bus lengva rodyti partneriui savo jausmus. Jupiteris šįkart gali pridaryti problemų. Iki spalio mėnesio jis gali jus gundyti nuklysti į šoną.

Gerai, kad reikiamu momentu įsikiš Satunas ir privers labai gerai pagalvoti apie atsakomybę ir kokias pasekmes gali sukelti neapgalvotas žingsnis. Greičiausiai atsikvošėsite ir mėginsite nuveikti kai ką svarbaus ir gero esamuose santykiuose. Ypač gražūs jie bus liepos, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais. Tuo vėl pasirūpins meilės planeta Venera.

Vienišiams


Neįsipareigojusiems Avinams ne tik 2019 metais, bet ir visada gali pritrūkti kantrybės. Štai kodėl labai gerai, kad jų būdą švelnins Venera. Nuo vasario ji padės flirtuoti ir megzti naujas pažintis.

Su Saturno ir Urano pagalba turėsite daug šansų sutikti tinkamą žmogų ir pelnyti jo palankumą. Visiems Avinams, kurie norės tiesiog gerai leisti laiką, žvaigždės 2019-aisiais atveria visas duris.

Pirmoji metų pusė bus tikrai karšta, tačiau būkite atsargūs. Kai užplūs jausmai, verčiau nesielgti impulsyviai. Gruodžio mėnesį būsite visiškai tikri, ar sutikote partnerį, su kuriuo norite ir galite būti kartu. Saulė, Merkurijus ir Venera padės išsirinktą TĄ žmogų.

TAURAS

Poroms


2019-aisiais įsipareigoję Taurai jaukiai įsisuks su mylimu žmogumi ir mėgausis visais pojūčiais – tiek geru maistu ar gėrimu, tiek įspūdingu ar estetišku gamtos, aplinkos vaizdu, tiek seksu. Jeigu jūsų partneris teikia jums saugumo jausmą ir apsupa jus rūpesčiu, galėsite visiškai atsipalaiduoti.

Jau sausį Tauro ženklo atstovų svitoje bus Venera ir Marsas. Tai būtų tobulas laikas pastoti, jeigu siekiate susilaukti vaikų. Vasaros pradžioje palanku išsiruošti atostogų su brangiu žmogumi. Dabar puikiai sutarsite ir sudarysite gerą komandos vienetą. Metas tinkamas ir vestuvėms.

Rugsėjį ir spalį jausmai liepsnos ir spragsės, lyg vėl būtumėte tik ką įsimylėję. Lapkritį puikią nuotaiką gali gadinti pavydas. Jeigu būsite jautrūs ir geranoriški, sugebėsite išspręsti reikalus taikiai ir gražiai pabaigsite metus.

Vienišiams


Taurai, kurie dar ieško antrosios pusės, sėkmės gali sulaukti 2019-ųjų pradžioje. Kovą ir balandį bus ypač karšta. Aistros ir seksualinio potraukio planeta Marsas jūsų asmeniniam gyvenimui suteiks prieskonių. Flirtuosite išsijuosę, bet sekso reikalus spręsite atsakingiau, greitai „nepasirašysite“, o gerai apgalvosite, kada ir su kuo tai daryti.

Nuo birželio Venera švelnins atmosferą aplink jus ir jūsų asmeniniame gyvenime, į kurį įlies daugiau meilės ir žaismingumo.

Rugpjūtį gali būti, kad Taurams vis dar nesinorės kurti rimtų santykių. Sulaukę pasiūlymo tekėti ar užuominų pirštis, jei nedėsite į kojas, tai tikrai galite duoti neigiamą atsakymą. Tiesiog, manysite, tam dar ne laikas.Užtat rugsėjį nuomonę galite ir pakeisti. Tada jūsų nuotaikas stipriai veiks Venera ir Marsas. Jeigu ir tada manysite, kad dar ne laikas, žvaigždės antrą šansą jums suteiks lpakritį. Metų pabaigoje irgi bus palanku spręsti asmeninius reikalus.

DVYNIAI

Poroms


Įsipareigojusių Dvynių santykiuose gali kilti problemų pirmą 2019-ųjų mėnesį, bet jau vasarį visos krizės turėtų būti praeityje. Kovo mėnesį turėsite daug puikių idėjų, taip pat susijusių su bendru laisvalaikiu ar jūsų intymiais užsiėmimais miegamajame. Mėgaukitės šiuo puikiu laiku, kuris ir balandį bus palankus santykiams. Neabejokite savo pasirinkimu – partneriu ir santykiais.

Gegužis nebus vien medumi teptas, bet vasaros pradžia ateis su trenksmu, nes jus globos aistringasis Marsas. Jam draugiją liepos mėnesį palaikys meilės ir harmonijos planeta Venera, į Dvynių gyvenimą įnešdama daugiau darnos ir romantikos. Jaukiai jausitės savo santykiuose ir partnerio glėbyje. Šis geras laikas tęsis iki rugsėjo 21 dienos.

Rudenį sieksite daugiau laiko pabūti vienumoje, susivokti savyje. Jau spalį vėl sumažinsite atstumą ir su partneriu kurstysite meilės ugnį, taip vydami oro darganas ir šaltuką iš santykių.

Vienišiams


Ir neturintieji poros Dvyniai 2019 metais retai bus vieni ar jausis vieniši. Būsite apsupti draugų, bendraminčių ir šeimos narių. Gal Neptūnas kiek jus painios, nes norėsite daugiau, nei turite ar jums siūloma. Lyg ir norite meilės, santykių, bet abejojate, ar jie jūsų nesuvaržys, baiminatės įsipareigojimų.

Sausį asmeniniame gyvenime bus palyginti ramu, bet jau vasarį ir kovą pajausite, kaip situacija stipriai keičiasi. Jums norėsis daugiau dėmesio ir jaudulio, smagiai flirtuosite į kairę ir dešinę. Balandį padarysite trumpą pauzę, o gegužį spustelėsite greičio pedalą ir į vasarą įlėksite visu greičiu. Dabar norėsis ne tik flirtuoti, bet ir gauti kuo daugiau malonumo lovoje.

Nenuostabu, kad gerai išsitaškius, rugsėjį norėsite pabūti ramiai, atgauti jėgas. Horizonte gali pasirodyti asmuo, kuris jums aktyviai rodys dėmesį, bet jis nebus jūsų skonio, taigi greitai dings iš jūsų akiračio. Metams artėjant prie pabaigos nuspręsite, kad dar nesate pasirengę rimtai įsipareigoti ir visai dėl to neliūdėsite. Dabar jums yra gerai, kaip yra.

VĖŽYS

Poroms


Prasidėjus 2019 metams porą turintys Vėžiai pasijaus tarsi devintame danguje. Venera ir Marsas, astrologinė pora arba astrologiniai meilužiai, kaip juos kartais vadina žvaigždžių ekspertai, rūpinsis, kad jūsų gyvenime būtų pakankamai harmonijos, meilės, švelnumo ir erotikos.

Jau vasarį ir kovą kai kurių Vėžių santykiuose atšalimą gali sukelti pavydas. Čia vertėtų pasisaugoti tiems, kurie mano, kad nieko tokio paflirtuoti su kolega ar padavėja. Šiuo metu Vėžiukams yra tikimybė nusukti į kairę. Kai apims pagundos, būkite atsargesni ir atsakingesni. Balandį santykiuose aistrų ir pavydo bangos rims, norėsis prie mylimo žmogaus prisiglausti, myluotis ir bučiuotis, o ne pyktis.Atsargumo prireiks ir gegužį. Dabar galite būti linkę situaciją ar žmones matyti blogiau, nei iš tiesų yra. Kivirčų ar rimtų nesutarimų gali kilti, jeigu kabinėsitės prie smulkmenų. Birželį ir vėl seksis lengviau su partneriu susikalbėti ir vienas kitą geriau suprasti. Vasara bus įdomi, nenuobodi ir pakankamai harmoninga.

Nuo spalio 11-osios jums į pagalbą ateis galinga planeta Jupiteris. Visos poros, kurios nori kartu daryti kokį nors rimtą žingsnį (tuoktis, apsigyventi kartu, įsigyti būstą), šiuo metu atras geriausią sprendimą ir laiką jam įvykdyti. Nors lapkritis gali būti niūrus ir varantis depresiją, bet jis Vėžiams bus labai romantiškas, o paskutinis metų mėnuo – ir aistringas.

Vienišiams


2019 metais vieniši Dvyniai labai aiškiai žinos, ko jie nori, o ko ne. Todėl greitai bus „atleisti“ tie, kurie negali pasiūlyti, ko Vėžiams reikia. Sausį būsite labai jautrūs kitiems žmonėms, lengvai nuskaitysite neverbalinius signalus ir atsirinksite į palydovus sau tinkamiausius asmenis.

Vasarį ir kovą vis dėlto bus nemažai rizikos apsigauti, neteisingai pasirinkti ir įgyvenimą įsileisti netinkamus žmones. Taigi šiais mėnesiais verčiau nesivadovaukite pirmu impulsu, neskubėti daryti išvadų. Labai netgi patartina skirti daugiau laiko apmąstymams ir netgi kreiptis patarimo, prieš ką nors nusprendžiant ar įvertinant potencialaus partnerio savybes.

Nuo birželio, jeigu išties nesuklysite ir pasirinksite tinkamą žmogų, su juo sklandysite ant tos pačios bangos, puikiai vienas kitą jausite ir suprasite. Vasara žada būti karšta, nes jus globos aistringasis Marsas, suteiksiantis meilės reikaluose ištvermės ir jėgų. Jausmais pasirūpins Venera. Taigi labai didelė tikimybė, kad 2019 metais sutiksite jums idealiai tinkantį žmogų.

LIŪTAS

Poroms


Turinčius partnerį Liūtus belieka tik pasveikinti, nes 2019 metais žvaigždės bus jų pusėje. Tiesiog viskas seksis. Naujai pamatysite ir pajausite su partneriu siejantį ryšį, didinsite tarpusavio pasitikėjimą, gerinsite intymius santykius ir gebėjimą bendrauti bei geriau vienas kitą suprasti.

Nuo vasario iki birželio Venera kurstys meilės ir aistros ugnį. Dabar norėsite vilioti, bet ir lepinti savo širdies draugą ar draugę. Kai kurie Liūtai mąstys, kaip dar geriau įtvirtinti tarpusavio ryšį (nutars susituokti ar ims planuoti šeimos pagausėjimą).

Nuo rugpjūčio 26 iki rugsėjo 20 dienos Venera svečiuosis Liūto ženkle ir padovanos jums daug meilės, harmonijos, romantikos ir švelnumo. Nutarusiems kelti vestuves, tai tinkamas laikas surengti ypatingą šventę.

Šis gražus metas tęsis iki lapkričio. Nuo tada kai kuriose porose gali kilti neramumų ar nesutarimų. Vis dėlto iki didžiųjų švenčių, panašu, sugebėsite visas problemas išspręsti ir džiaugtis buvimu kartu.

Vienišiams


Puikiai 2019 metais eisis ir vienišiems Liūtams. Jų visi trokš, rodys dėmesį, sieks vilioti ir lepinti. Flirtavimas teiks jums džiaugsmo ir kels nuotaiką. Nuo vasario jūsų pašonėje įsitaisys Venera, dar labiau didindama jūsų žavesį.Iki birželio asmeniniame gyvenime gali būti tikri laukiniai vakarai. Turėsite krūvas gerbėjų, netgi vedusių ar ištekėjusių. Šitie tiesiog neturės jokių šansų, nors galbūt bus labiau patyrę viliotojai ir turės daugiau galimybių apsukti jums galvą.

Nuo liepos 21 iki rugsėjo 6 dienos Marsas bus Liūto ženkle. Jis dovanos daug aistros ir energijos. Nuo rugpjūčio 26 iki rugsėjo 20 dienos dar jus lepins Venera, kuri rūpinsis jūsų jausmais ir meilės gyvenimu. Spalį vieniši Liūtai svarstys ir abejos, ar jau nori įsipareigoti ar dar vilioja laisvė ir platūs horizontai. Gruodį iš abejonių išsivaduosite ir mėgausite meile visu pajėgumu.

MERGELĖ

Poroms


Visus 2019 metus turinčios porą Mergelės bus raginamos nuolatos dirbti dėl santykių, juos gerinti ir šalinti trukdžius, kurie neleidžia jais džiaugtis. Šiais metais patartina poroje elgtis santūriai, devynis kartus pagalvoti, prieš ką sakant ar darant, kitaip gali namuose kilti rimtų konfliktų. Nuo kovo 10-osios Marsas pagerins nuotaiką, tvyrančią poroje, vėl norėsite kartu leisti laiką (taip pat ir lovoje), tuo mėgausitės.

Birželis bus labai romantiškas, o liepą visą dėmesį sutelksite į namus, ką norėtumėte ar reikėtų ten pagražinti, pagerinti. Nuo rugpjūčio iki spalio jums pavyks poroje įtvirtinti pasitikėjimą vienas kitu. Galėsite lengiau atsikvėpti, atsipalaiduoti ir džiaugtis jus siejančiu artumu.

Nuo spalio antros dekados su mylimu žmogumi tarsi nutūpsite ant meilės debesies. Metų pabaiga bus pripildyta meilės ir švelnumo.

Vienišiams


Išsirinkti partnerį 2019 metais jums nebus lengva. Gerai, kad tiksliai žinote, kokio ieškote, kokius santykius norite sukurti. Nors, tiesą pasakius, labai gerai jausitės ir viengungiaudami.

Metų pradžioje meilės padangėje bus ramu. Nuo kovo 10 iki balandžio 21 dienos šie reikalai įsisiūbuos. Dabar jausitės pasirengę patirti artumą ir meilę.

Vis dėlto gegužį, jei meilės situacija nesusiklostys, vėl parodysite šaltąją, griežtąją arba racionaliąją savo asmenybės pusę. Mergelėms būdinga atsitraukti, kad galėtų apmąstyti, analizuoti, įvertinti, kas vyksta jų gyvenime. Vis dėlto šita fazė bus trumpa.

Liepos mėnesį patirsite jaudinančių akimirkų ir visa logika subyrės į šipulius. Vis dėlto didesnė tikimybė, kad meilei, santykiams būsite pasirengę rugpjūtį. Dabar išties turite daug šansų sutikti tinkamą žmogų, su kuriuo jausitės gerai. Saturnas pasirūpins, kad šie santykiai truktų ilgai.

SVARSTYKLĖS

Poroms


Turinčioms partnerį Svarstyklėms 2019 metais žvaigždės bus palankios. Santykiai sutvirtės. Jausitės artimi ir, kilus mažiems nesutarimams ar didesniems ginčams, suprasite, kad svarbu ne jaustis teisiems, o laimingiems.

Vasarį ir kovą teks įveikti vieną ar kitą santykių krizę. Nuo balandžio 22 iki birželio 4 dienos su jumis draugaus aistringasis Marsas, taigi džiaugsitės aistra ir kartu praleistomis valandomis ir minutėmis.

Venera liepos mėnesį dovanos jums daug romantiškų akimirkų. Rugpjūtį gali kilti noras pabūti ramiai vienumoje, atsigauti, prikaupti jėgų, o štai rugsėjį vėl sieksite viskuo mėgautis dviese. Tiems, kurie galvoja apie šeimos pagausėjimą, palankus laikas pastoti bus nuo spalio 23 iki gruodžio 9 dienos. Visos Svarstyklės metams bagiantis jausis lyg devintame danguje.Vienišiams

Su Jupiterio pagalba 2019 metais vienišos Svarstyklės be problemų megs naujas pažintis ir draugystes. Kai kurios jų gali būti ilgalaikės, tuo pasirūpins Saturnas. Daugeliui neturintiems poros visai patiks laisvas viengungiškas gyvenimas. Galėsite flirtuoti su kuo norite, o vieniši niekada nesijausite, nes jus visada sups draugai arba artimieji.

Iki kovo 10-osios aistros ir erotikos laužus stipriai kurstys dvi planetos – Venera ir Marsas. Tik žiūrėkite, kad tos liepsnos nenudegintų, jei per greitai leisitės į intymius santykius su mažai pažįstamu žmogumi.

Nuo birželio 5 dienos meilės planeta Venera bus šalia, taigi dėmesio, žmogiškos šilumos jums tikrai netrūks. Nuo pirmo vasaros mėnesio pajausite, kad norisi širdies reikaluose kai ko daugiau. Jeigu tikrai taip yra, vasarą turite galimybę sutikti tinkamą žmogų, su kuriuo galėtumėte kurti bendrus poros planus.

SKORPIONAS

Poroms


2019 metais įsipareigojusiems Skorpionams Venera šalins iš kelio kliūtis, leis mėgautis meile ir švelnumu. Marsas nuo kovo 10 iki balandžio 21 dienos didins aistras, jos nebūtinai bus teigiamos, gali kilti ginčų ir nesutarimų. Laimei, jie bus trumpalaikiai ir greitai išsprendžiami.

Gegužis jums bus tiesiog nuostabus. Birželį patirsite pakilimų ir kritimų, kuriuos sąlygos nuomonių išsiskyrimas, tačiau bet kokius nesutarimus užglaistys geras seksas. Liepa bus visiškai kitokia, kaip sakoma, po gera žvaigžde. Seksis kurti planus, taip pat ir atostogų, jei jų dar nesudėliojote.

Kai spalį Jupiteris įeis į jūsų ženklą, bus palanku kelti vestuves ar planuoti šeimos gausėjimą. Dar geriau bus lapkritį ir gruodį, kai dėl jūsų laimės pasiraitoję rankoves darbuosis Venera, Marsas ir Jupiteris.

Vienišiams


Sausį ir vasarį palanku susipažinti su nauju žmogumi. Kovą turėsite labai daug trukdžių, darbų, kurie jus atitrauks nuo meilės reikalų. Jau nuo balandžio vėl galėsite flirtuoti išsijuosę. Visai gali būti, kad šiuo metu į jūsų gyvenimą sugrįš buvęs mylimasis ar mylimoji. Tik jūs turėsite nuspręsite, ar vėl įsileisite jį / ją ar parodysite duris.

Nuo gegužės iki rugpjūčio nenorėsite niekam įsipareigoti, ilgiau likti su vienu ir tuo pačiu žmogumi. Aistros kunkuliuos, bus tikrai nenuobodu. Svarbu, kad žinotumėte, ką darote, ar tikrai tenorite trumpalaikių santykių.

Nuo spalio stos ramesnis laikas, leisite sau atsipūsti nuo pažinčių ir lakstymų į pasimatymus. Galbūt kai kurie Skorpionai pajaus, kad atėjo laikas sukurti tvirtesnį, gal net ilgalaikį ryšį. Kai žinosite, ko norite, galėsite to siekti.

Lapkritį būkite ypač atidūs. Saulė, Venera ir Jupiteris pasirūpins, kad į jūsų dėmesio orbitą įlėktų tikrai vertas asmuo. Didžiųjų švenčių metas irgi palankus sutikti savo žmogų. Taigi rinktis bus iš ko.

ŠAULYS

Poroms


Galingoji planeta Jupiteris pasirūpins, kad 2019 metais galėtumėte mėgautis kartu leidžiamu laiku ir jį vertintumėte. Po praėjusiais metais patirto streso dabar galėsite atsipalaiduoti. Venera ir Marsas jums noriai talkins iki birželio pradžios. Jų dėka labai aiškiai matysite situaciją ar žmogų. Visai gali būti, kad iš naujo įsimylėsite savo partnerį.Marsas darys viską, kad nuo liepos 20 iki rugsėjo 6 dienos poroje netrūktų malonaus jaudulio ir aistros. Nuo rugpjūčio 26 iki rugsėjo 20 dienos Venera vėl įsirašys į jūsų geranorių pagalbininkų gretas, ji santykius užlies meile, darna ir švelnumu. Tai laikas, kai galėsite atstatyti pasitikėjimą vienas kitu ar jį sutvirtinti.

Iki spalio 22 dienos pasistenkite per daug iš partnerio nereikalauti, nespausti jo į kampą, nes visi mes patiriame sunkių periodų. Jeigu nebūsite pernelyg griežti ir neatlaidūs, tada ruduo ir metų pabaiga bus nuostabūs.

Vienišiams


Sausio pabaigoje kai kuriems Šiauliams vienišio statusas gali tapti praeitimi. Pirmoji 2019-ųjų pusė palanki sutikti tinkamą žmogų ir įsimylėti. Tuo pasirūpins daugybė planetų – Marsas, Venera, Uranas ir Jupiteris. Galite labai greitai pamiršti praeities nesėkmes, iširusius santykius, tarsi jų nė nebūtų buvę, ir džiaugtis nauja laime.

Užtat liepos mėnesį nereikėtų galvos pamesti. Tada neskubėkite daryti rimtų žingsnių, prisiimti įsipareigojimų. Skirkite laiko apmąstymams ir pokalbiams su patikimais žmonėmis, nesileiskite skubinami, tikrinkite faktus, kad nereikėtų skaudžiai nusivilti ateityje.

Rugpjūtį tinka eiti tiesiai prie reikalo. Kai kurių Šaulių horizonte gali pasirodyti naujas susidomėjimo objektas. Rugsėjį ir spalį norėsite daugiaus laisvės, erdvės ir sieksite pabūti vieni. Jau gruodį, jei, manysite, sutikote vertą savęs žmogų, galėsite džiaugtis gražia metų pabaiga kartu.

OŽIARAGIS

Poroms


Dėl Marso ir Veneros įtakos pirma 2019-ųjų pusė Ožiaragiams bus audringa. Dabar gali kilti noras daugiau laiko pabūti vienumoje. Kai kurie tiesiog taip sieks nusiraminti ir paanalizuoti, kas vyksta jų gyvenime, o kiti gali atsitraukti dėl naujų jausmų, kilusių kitam žmogui, ne jų partneriui. Tai ir medituokite, galvokite, tyrinėkite, bet nepriimkite jokių svarbių sprendimų.

Balandis bus gražus. Mėgaukitės pavasario pradžia, o gegužį, antrąjį kalendorinio pavasario mėnesį, teks patirti pakilimų ir kryčių.

Vasaros mėnesiais bus daug temų, kurias sieksite aptarti su partneriu, daug ginčysitės ir aiškinsitės. Būtų gerai, kad ne šiaip kabinėtumėtės vienas prie kito, o su partneriu paliestumėte abiem ir santykiams svarbias temas. Jeigu tai padarysite, net ir gana audringai, bus geriau, nei tylėti ir viską grūsti po kilimu. Kalbėjimasis, požiūrių ir vertybių aiškinimąsis jus suartins, padės sustiprinti ryšį.

Vėliausiai rugsėjį pajausite, kad vėl kartu kopiate į viršų. Santykiai teiks džiaugsmo, bus kupini meilės ir aistros. Tai tinkamas laikas mąstantiems apie galimybę susilaukti vaikų. Jupiteris antroje metų pusėje į jūsų namus ir santykius sugrąžins darną. Sunkumai liks praeityje, jausitės tvirčiau žinodami, kad juos įveikėte kartu. Lapkritį galite pasijausti laimingi lyg pažinties pradžioje. Metų pabaigoje iš naujo atrasite meilę, švelnumą ir aistrą vienas kitam.

Vienišiams


Prasidėjus 2019 metams flirtuosite kaip pašėlę. Žmonės, manantys, kad jus pažįsta, turės apsigalvoti. Kovą ir balandį galimas itin aistringas ryšys, tačiau dėl jo turėsite labai daug paaukoti ar gana brangiai už jį sumokėti.Jau gegužį savęs paklausite, ar tikrai šis žmogus ir šie santykiai to verti? Ar jaučiatės laimingi apskritai ir su šiuo asmeniu? Į šiuos klausimus galėsite atsakyti birželį.

2019 metais akmenų ant jūsų kelio pabarstys Jupiteris su Uranu. Paprasta nebus, o dar rugsėjį meilės gyvenime atrodys, kad važinėjate linksmaisiais kalneliais. Klausimas, kiek ilgai jums bus linksma.

Rudenį pasitaikys puiki galimybė užmegzti rimtus santykius. Nuo rugsėjo 21 iki spalio 14 dienos Venera ir Marsas sudarys visas sąlygas, kad sutiktumėte svajonių partnerį. Jeigu dabar ryšitės pradėti santykius, labai didelė tikimybė, kad jie truks ilgai. Metų pabaigoje džiaugsitės, jei šalia bus artimas žmogus, su kuriuo galėsite kurti ateities planus.

VANDENIS

Poroms


2019 metais Vandenių asmeninis gyvenimas turėtų būti kupinas meilės ir aistros. Iki kovo tuo rūpinsis Marsas ir Venera. Netgi seniai kartu esančios poros norės ilgiau pabūti dviese, leistis į nuotykius ar tiesiog niekieno netrukdomi mėgautis seksu.

Po tokios aktyvios pirmos metų pusės visai nenuostabu, kad birželį norėsite pailsėti ir atstatyti jėgas. Užtat liepa vėl bus aistringa. Rugpjūtį ir rugsėjį galimi nesusipratimai, keliantys įtampą, tačiau grėsmės jūsų ryšiui jie nekels. Jau spalio viduryje pasišiaušę santykių vandenys nurims.

Nuo spalio 22 iki gruodžio 9 dienos suprasite, kaip jums smagu kartu leisti laiką. Marsas pasirūpins, kad veikla būtų nenuobodi ir jaudinanti, teikianti daug džiaugsmo. Artėjant didžiosios šventėms, didėja įtampos. Jeigu būsite atidūs, dėmesingi, supratingi vienas kitam, tada pavyks poroje išvengti konfliktų ir mėgautis žiema, jos šventėmis ir gražiai pabaigti metus.

Vienišiams


Iki pilnos laimės jums reikia draugų ir vieno kito meilės nuotykio. Paprastai tariant, jums patinka būti viengungiais.

Jeigu vis dėlto 2019 metais pakeisite nuomonę ir nutarsite ieškoti žmogaus, su kuriuo galėtumėte užmegzti tvirtą ryšį, tinkamas laikas tam prasidės nuo vasario 3 dienos. Taigi iki birželio pradžios jums bus visos durys atviros: daug flirtuokite, leiskitės į pažintis ir meilės nuotykius ar sukurkite patvarius santykius.

Vasaros pradžioje labiau tiktų ilsėtis – ir nuo darbų, ir nuo naujų pažinčių ar nuotykių. Laikas bus tinkamas savianalizei, apmąstymams, susivokimui, ką jaučiate, ko siekiate meilėje ir santykiuose bei ką dažniausiai gaunate ir kodėl. Jeigu labai aiškiai sau į tai atsakysite, rugpjūtį ir rugsėjį jūsų asmeniniame gyvenime kilusios krizės neišmuš žemės iš po kojų.

Tiems, kuriems ruduo bus sunkus, telieka atsilaikyti iki spalio vidurio. Tada Venera jums į rankas įteiks visiškai naujas kortas, taigi kitos bus ir galimybės.

2019-ųjų žiema bus labai romantiškas ir aistringas metas, kupinas stiprių jausmų. Jeigu jums bus sunku vieniems tai atlaikyti, kalbėkitės, tarkitės, ieškokite pagalbos pas draugus ir artimuosius. Visai gali būti, kad baigiantis metams nuspręsite, kad ne tiek daug tos laisvės ir erdvės tereikia, visai mielai ja pasidalytumėte su jums svarbiu žmogumi.ŽUVYS

Poroms


Stiprus Veneros ir Marso duetas 2019-ųjų pradžią nutapys romantinėmis, erotinėmis ir aistringomis nuotaikomis. Iki vasario jums užteks vien partnerio, norėsite su juo jaukiai leisti laiką namuose. Kas žino, gal ne tik jaukiai pabūsite, dar ir vaikelio susilauksite, jei jį planavote ir mėginote pastoti?

Nuo kovo 10 iki balandžio 21 dienos Marsas skatins būti kartu, bet aktyviai, susigalvoti įdomių užsiėmimų už keturių sienų. Galimai įtemptas bus gegužis, bet birželis harmoningas ir aistringas. Liepa – prisotinta jausmų, kartais gana kraštutinių. Užtat rugpjūtį po tokių energinių iškrovų norėsis praleisti ramiai, atsipalaiduoti, paskaičiuoti debesis.

Pernelyg nesijaudinkite ir neišgyvenkite, jeigu rugsėjį ir spalį ne viskas klotųsi sklandžiai. Šis etapas praeis, o nuo spalio 10-osios Jupiteris padės sutvirtinti tarpusavio ryšį. Lapkritį į jus dėmesį atkreips Venera ir pasirūpins, kad metus užbaigtumėte laimingi, mylimi ir mylintys. Kai kurioms Žuvims tai bus laimingų apsisprendimų – tuoktis ar keltis gyventi kartu – metas.

Vienišiams


Kartais savo galvoje ar širdyje prisikuriate gražių meilės istorijų ir jose gyvenate, todėl nejaučiate jokio poreikio jas išgyventi realybėje. 2019-ųjų pradžioje Marsas ir Venera padės įsimylėti ir meilės pasaką susikurti realybėje, jei tik išdrįsite palikti saugų savo svajų pasaulį.

Vasarį trokšite daugiau ramybės, nenorėsite jokių aistrų ir dramų. Jums gali visko tiesiog būti per daug. Balandį vėl kils noras atsiverti, daugiau bendrauti ir patirti. Gegužį greičiausiai būsite taip užimti, kad nebus kada apie meiles galvoti.

Užtat birželį ir iki liepos 21 dienos jausmai kunkuliuos, aistros virs. Rudenį ne tik orai atšals, atvės ir jūsų jausmai. Tuo metu būsite itin išrankūs, jums mažai kas įtiks. Metų pabaigoje Venera ir Jupiteris vėl suteiks jums puikų šansą. Jeigu ieškote laimės meilėje, turėkite drąsos pabandyti, jums gali pasisekti.


Astromanija.lt


Bandėte meilės ieškoti internete? Papasakokite, kaip sekėsi: ar teko nusivilti, o gal atvirkščiai, radote ten meilę? Ar teko susidurti su tuo, kad realybėje virtualiai sutiktas žmogus atrodė visiškai kitaip? Jūsų nuomonės laukiame el.paštu kurį galite mums parašyti užpildę formą kontaktuose.

PASIŪLYK STRAIPSNĮ